Organická Eko živica

Materiál z ktorého vyrábame naše Živity - bioenergetické harmonizéry je organická, ekologická, netoxická, bio živica, ktorá nemá žiaden zápach a je číra prípadne s jemným žltkastým odtieňom.

Nikdy nepoužívame a ani sme nepoužívali syntetickú polyesterovú živicu, ktorá je toxická a zdraviu škodlivá z ktorej mnohí výrobcovia vyrábajú svoje orgonity. Posledné výskumy dokonca preukázali, že látky obsiahnuté v syntetickej polyesterovej živici sú karcinogénne.

 

Prípadná farebnosť našich Živitov je dosiahnutá pridaním farebného pigmentu. Živity sa môžu povrchovo upravovať výtvarne, prípadne sa môžu dobrusovať do požadovaných tvarov. Každý náš Živit je originál, ručne odliaty, brúsený, leštený a skonštruovaný tak aby plnil správne účel na ktorý je určený. Konštrukcia orgonitu - Živitu je veľmi dôležitá aby mal tie parametre, ktoré pri každom type deklarujeme. Každý kus je zvlášť premeriavaný virguľou, kyvadlom prípadne inými prostriedkami. Naše Živity dosahujú veľmi vysoké vibračné hodnoty a preto spoľahlivo riešia ako svoju základnú funkciu orgonitu, tak aj pridané konkrétne anjelske programy, ktoré sú však vkladané do orgonitov - Živitov (nie do kameňov) až na požiadanie pri objednávke konkrétneho kusu, konkrétnym zákazníkom.