Milí priatelia,

keďže ste viacerí prejavili záujem o moje prednášky či účasť na seminári, kde by som vám odovzdal niečo zo svojich znalostí a skúseností, prípadne sa vám pokúsil pomôcť na vašej duchovnej ceste, chystám pre vás niekoľko prednášok a prvý zatiaľ jednodňový seminár, kde sa naučíte trošku viac aj prakticky o meditácii, vedomej vizualizácii, energetickej očiste seba a priestoru, v ktorom sa najčastejšie pohybujete. Naučím vás, ako vedome pracovať so svojou aurou, ako si vytvárať ochranný energetický štít, či jednoduché dychové cvičenia na harmonizáciu svojho energetického systému, koncentráciu a rýchle zvládnutie stresovej situácie.   

 

Pomôžem vám skontaktovať sa so svojím anjelom (vyšším vedomím, vnútorným Ja, univerzom - každý to môže nazývať iným označením). Ako certifikovaný anjelský praktik (podľa školy Doreen Virtue) vám toto spojenienie pomôžem vytvoriť. Vysvetlím vám (a vy si hneď môžete prakticky vyskúšať) jednu z techník ako si začať reálne plniť priania. Dozviete sa aký rozdiel je medzi orgonitom a našim Živitom, o liečebných účinkoch našich Živitov (ktoré sú účinnými pomôckami v oblasti alternatívnej medicíny), o tom čo všetko vám môžu sprostredkovať, či ako dokáže bioenergetický harmonizér pracovať so svojim majiteľom a okolím.

 

Verím, že sa vám nové možnosti páčia, preto nezabudnite sledovať náš web, kde sa už v blízkej dobe dozviete termín, miesto konania akcie a program, ktorý vás iste zaujme. 

 

Nech vznešení anjeli prinesú svetlo a Božskú lásku do vašich sŕdc...         

 

Martin HallTyr Kocian