LIEČITEĽSKÝ - TVAROVANÝ ČAKROVÝ HARMONIZÉR

 

LTČ - 02

 

(ENERGETIZAČNO – LIEČITEĽSKÝ)

 

 

 

  1. hlavná špirála  (meď, mosadz, zlato, striebro)

1a.   na zadnú stranu hlavnej špirály je umiestnený „hviezdny prach“ – meteorické piliny

  1. pomocné čistiace kryštály  (horský krištáľ)
  2. sústava čakrových polodrahokamov  (ametyst, sodalit, tyrkys, ruženín, amazonit, citrín, karneol, červený jaspis)
  3. pomocné usmerňujúce špirály  (meď, mosadz, zlato, striebro)
  4. pomocné obvodové kamene  (ružový krištáľ - ruženín)
  5. metalický prach a hobliny rozmiestnené po obvode (meď, mosadz, zlato, striebro, železo, meteorit)

 

Ide o ďalšiu triedu nášho populárneho liečiteľského – tvarovaného čakrového harmonizéra. Náš LTČ – 02 pracuje veľmi podobne ako LTČ – 01 a rovnako zharmonizuje energetickú sústavu, ako aj pomôže odstrániť bolesť a naštartuje samoliečiaci proces v organizme ale jeho absolútnou prioritou je „ENERGETIZÁCIA“ teda čo najviac energeticky „dobyť“ svojho majiteľa a doplniť mu tak v krátkej dobe energiu kedykoľvek počas dňa. Preto sa aj doporučuje nosiť LTČ – 02 stále pri sebe a používať ho intuitívne, teda tak často, ako to budete pociťovať.

 

LTČ - 02 sa používa na harmonizáciu jednotlivých čakier a energetizáciu celého organizmu. Vyžaruje cez sústavu čakrových polodrahokamov a pomocných kryštáľov. Premieňa a harmonizuje energie v tele. Prikladá sa na jednotlivé čakry na tele a svojim pôsobením harmonizuje celú hlavnú energetickú sústavu organizmu. Je tvarovaný tak, aby sa dal pohodlne položiť aj na boľavé miesto na tele, kde v priebehu niekoľkých minút odoberie bolesť, pretransformuje škodlivú mŕtvu energiu na živú – liečivú, čím pomáha organizmu v naštartovaní samoliečiaceho procesu

 

      Aplikácia pri liečení pre naštartovanie samoliečiaceho procesu by mala trvať rovnako ako pri

      modeli LTČ – 01 cca 30 - 45 minút. Potom sa doporučuje LTČ – 02 na cca 30 minút odložiť.  Po

      tomto čase by mal byť opäť priložený na boľavé miesto. Postup zopakovať aspoň 3 krát za

      sebou. Tento postup sa doporučuje použiť pri chronických ochoreniach či ťažších bolestivých

      stavoch. Ide o to, že pri takomto striedavom prikladani sa vybudí organizmus, ktorý vždy pri

      priložení dostane “energetickú injekciu”. Po dostatočne dlhom prikladaní (pri vážnejších stavoch

      opakovať celú sériu prikladaní aj viac krát za deň a viac dní po sebe) sa dosahujú veľmi dobré

      výsledky, organizmus totiž vybudí k oveľa vyššej aktivite svoj samoliečiaci potenciál.

V prípade pociťovania energetického deficitu a denného bežného používania, sa môže priložiť kedykoľvek aj na niekoľko minút. Pár minút po priložení prichádza pocít úľavy a prílev čerstvej energie. Prikladá sa na telo intuitívne, doporučuje sa však na šiestu čakru – tzv. “Tretie oko”. Aby bol process liečenia, harmonizácie i energetizácie rýchly a plynulý je potrebné aby ste sa so svojim novým Živitom – harmonizérom čo najrýchlejšie a najlepšie energeticky zladili (väčšinou je to otázka niekoľkých minút či hodín ale u niekoho to môže byť aj niekoľko dní). Preto sa doporučuje mať ho od začiatku čo najviac vo svojej blízkosti (vo vrecku, v kabelke a pod.). Aj keď sa priamo neprikladá dokáže svojho majiteľa všeobecne harmonizovať do vzdialenosti cca 2 metrov. Po priložení na telo pracuje priamo s konkrétnou čakrou alebo boľavým či problematickým miestom. Ako náhle sa zladíte zistíte, že váš nový Živit – harmonizér sa stal vašim stálym a veľmi príjemným osobným spoločníkom, bez ktorého si už nebudete vedieť ďalší život ani predstaviť. 

 

      LTČ – 02 sa prikladá na telo tak, aby fialový ametyst bol vždy nasmerovaný smerom hore, kde

      korešponduje so  siedmou tzv. „Korunnou – duchovnou čakrou“, ktorá sa nachádza na vrchu

      hlavy. Pomôže pri tom aj “hmatový žliabok” vybrúsený na vrchu LTČ – 02. Červený jaspis zasa

      korešponduje s prvou „Základnou – zemskou čakrou.  Ostatné kamene sú umiestnené a vyžarujú

      svoju energiu presne podľa umiestnenia ostatných piatich základných čakier na ľudskom tele.

 

LTČ – 02 je rovnako ako LTČ – 01 veľmi vhodný aj na použitie pri meditácii, kedy sa prikladá na šiestu čakru tzv. „Tretie oko“, čím zvyšuje senzibilitu, umožňuje nevšedné zážitky a postupnú harmonizáciu celého organizmu. Okrem toho vám vie pomôcť v nadviazaní komunikácie s vašim anjelom a postupne aj s vysokými duchovnými sférami.

 

Vážení priatelia, s našimi orgonitmi – živitmi máme vynikajúce skúsenosti, rovnako ako  množstvo našich klientov a do dnešného dňa sme nezaznamenali žiadnu negatívnu odozvu  pri ich používaní. Som presvedčený, že vám prinášajú najmä úľavu, potešenie a radosť do života.

 

Napriek tomu chceme upozorniť, že:

 

LTČ – 02 rovnako ako aj ostatné naše Živity – harmonizéry, nenahrádza lekársku starostlivosť! Ide o podporný  prostriedok, na báze alternatívnej medicíny. Naše Živity sú vyrobené z ekologickej, netoxickej organickej živice ale doporučujeme v prípade precitlivelosti resp. zvýšených alergických reakciách prikladať iba cez textíliu alebo papierový obrúsok a neaplikovať na holú pokožku. Neaplikovať priamo na otvorenú ranu! Nedávať do rúk malým deťom, nejde o hračku, navyše obsahuje malé fragmenty. Nedávať do priameho styku s potravinami. Nepoužívať ako hračku pre domáce zvieratá. Za akúkoľvek prípadnú škodu, či ujmu na zdraví, ktorá by mohla vzniknúť používaním našich orgonitov –Živitov, vrátane liečiteľských harmonizérov, nenesie výrobca žiadnu zodpovednosť!     

 

 

Prajeme Vám aby Váš nový Živit – harmonizer LTČ – 02 priniesol do Vášho života radosť, potešenie, úľavu od bolesti, pomohol Vám pri liečení, harmonizácii a vitalizácii tela aj duše a nadviazaní komunikácie s

Vašim anjelom a duchovnou sférou

 

 

osobnetalizmany@centrum.sk

www.svetorgonitov.sk

tel: 0904 518 800