Dosah pôsobenia, umiestnenie a tvar vyžarovania jednotlivých orgonitov - Živitov

 

 

Kotúčik  (osobný Živit)

cca 3 – 3,5m okolo seba – vyžarovanie guľovité

           určený na nosenie pri sebe vo vrecku, kabelke a pod.

           pri nosení svojho majiteľa v podstate zabalí do ochrannej bubliny.

 

 

Delfín  pre radosť a harmóniu  (menší interiérový Živit)

cca 5m okolo seba – vyžarovanie guľovité

určený na umiestnenie do priestoru najmä k počítaču alebo inému elektrospotrebiču, kde spoľahlivo eliminuje elektrosmog

 

 

Motýľ  pre šťastie  (menší interiérový Živit)

cca 5m okolo seba – vyžarovanie pologuľovité

určený na umiestnenie do priestoru - môže byť k počítaču alebo inému elektrospotrebiču ale je veľmi vhodný aj na pracovný stôl, alebo na miesta kde bude "na očiach" pretože má veľmi veľmi príjemné a veselé vyžarovanie. Je to jednoducho "motýlik pre šťastie" ale zároveň plne funkčný harmonizér  :-)

 

 

Anjel  ochranca  (menší interiérový Živit)

            cca 5 - 8m okolo seba, predovšetkým však pred seba – vyžarovanie srdcovité

určený na umiestnenie do priestoru - môže byť k počítaču alebo inému elektrospotrebiču ale môže byť voľne v priestore kde ho veľmi príjemne harmonizuje. Vzhladom na jeho vyžarovanie môže byť umiestnený do rohov miestnosti.  

 

 

Guľa  (špeciálny Živit) vyrábaný iba na objednávku - individuálny termín dodania

cca 15m okolo seba – vyžarovanie guľovité. Ideálne je použitie dvojice gulí, kde sa dosah zdvojnásobí

určený na osobnú harmonizáciu, meditáciu, masáž a podobne. Ak je vyrábaná dvojica pre klienta, sú konštruované ako set a každá z má svoju polaritu tzn. jedna je "plusová" a druhá "mínusová".

 

 

Pologuľa stredná  (stredný interiérový Živit)

cca 15m okolo seba – vyžarovanie guľovité

určený do stredne zaťažených priestorov, do miestností kde sa nachádza viac elektrospotrebičov, prípadne kde je iné životu nevhodné žiarenie

(v blízkosti vysielače resp. vykrývače),

veľmi vhodné je umiestnenie do auta na palubovku resp.stredový tunel, prípadne niekde v prednej časti,  výborne eliminuje jednotlivé patogénne zóny ktorými auto prechádza, zároveň harmonizuje a stimuluje vodiča. Nemal by byť položený príliš vysoko  

 

 

Vajíčko  (stredný interiérový Živit) na objednávku

cca 15m okolo seba – vyžarovanie guľovité

určený do stredne zaťažených priestorov, do miestností kde sa nachádza viac elektrospotrebičov, prípadne kde je iné životu nevhodné žiarenie

(v blízkosti vysielače resp. vykrývače),

 

 

Kužeľ veľký  (veľký interiérový Živit) 

cca 25m a viac okolo seba – vyžarovanie guľovité, okrem toho zo špicu vyžaruje lúč energie a vytvára efekt fontány

určený do veľmi zaťažených priestorov, kde sa nachádza väčšie množstvo  elektrosmogu, psychopatogénne alebo geopatogénne zóny. GPZ , PPZ rovnako ako elektrosmog dokáže rozrušiť, pohltiť a škodlivú energiu pretrasformuje na živú pozitívnu a ľudskému organizmu už neškodnú energiu. V priebehu niekoľkých dní dokáže komplexne zharmonizovať priestor v ktorom je umiestnený a citeľne zmeniť atmosféru na príjemnú a veľmi pozitívnu. Ideálne umiestnenie pre plnohodnotný výkon v danom priestore je vo výške cca 15 - 45 cm od zeme.

 

 

Liečiteľský tvarovaný, čakrový harmonizér LTČ - 01, 02, 03  (osobný liečiteľský Živit)  UNIKÁTNY orgonit - ŽIVIT - nami vyvinutý

Je primárne určený na harmonizáciu jednotlivých čakier a tým celej energetickej sústavy organizmu, ako aj na spustenie samoliečiaceho procesu v tele človeka. Vyžaruje cez sústavu čakrových polodrahokamov a pomocných krištáľov. Premieňa a harmonizuje energie v tele. Prikladá sa na jednotlivé čakry na tele resp. bolestivé a problémové miesta, kde dokáže v priebehu niekoľkých minút odobrať bolesť. Zároveň odoberie „odsaje“ škodlivú mŕtvu energiu z postihnutého miesta, pretransformuje (premení) ju na živú – liečivú, ktorú vyžiari do problémového miesta na tele. Organizmus tak dostáva opakovane energeticko – informačnú injekciu a  dokáže v krátkej dobe naštartovať samoliečiaci proces. Je potrebné si ho priložiť cca na 30 – 40 minút na postihnuté miesto a nechať ho pôsobiť. Po tomto čase sa doporučuje prerušiť na cca 30 minút liečbu aby organizmus zaznamenal energetický rozdiel a opäť ho priložiť na boľavé miesto. Táto prerušovaná aplikácia spôsobí, že sa v organizme spustí samoliečiaci proces, ktorý bude smerovať po určitom období k úplnému vyliečeniu problému.     

Prikladá sa tak aby fialový ametyst bol vždy nasmerovaný smerom hore, keďže korešponduje so 7 tzv. „Korunnou – duchovnou čakrou“, ktorá sa nachádza na vrchu hlavy. Červený jaspis zasa korešponduje s 1 „Základnou – zemskou čakrou.  Ostatné kamene sú umiestnené a vyžarujú svoju energiu presne podľa umiestnenia ostatných piatich čakier na ľudskom tele.

Veľmi vhodný na použitie pri meditácii, kedy sa prikladá na 6 čakru tzv. „Tretie oko“, čím zvyšuje senzibilitu a umožňuje nevšedné zážitky a harmonizáciu celého organizmu.

LTČ - 02 navyše pôsobí eneretizačne a dopĺňa svojmu majiteľovi energiu vždy, keď to potrebuje - vitalizuje ho.

LTČ - 03 je naopak relaxačný a svojho majiteľa upokojuje, harmonizuje a umožňuje mu "vypnúť" aj keď to veľa ľudí nevie. Dokáže navodiť až meditačné stavy.

Tieto Živity sú veľmi špeciálne a tak ako pri ostatných Živitoch - je každý kus originál.

V tomto prípade to však platí viacnásobne, pretože Živity triedy LTČ sa vyrábajú z 99% na "mieru" pre konkrétneho klienta.

 

Šperk so Živitom - bioenergetický šperk    (šperkový Živit)

má dosah cca 3 – 4 m okolo seba – vyžarovanie guľovité

pri nosení svojho majiteľa v podstate zabalí do ochrannej bubliny, a začne mu harmonizovať energetický systém. Prejaví sa to väčšou vitalitou menšou únavou, lepším zvládaním stresu, lepšou imunitou a podobne. Všetko však vyžaduje určitý čas a preto neočakávajte okamžitú zmenu ale postupnú. Vnímavejší resp senzibilnejší ľudia môžu zmenu začať pociťovať aj vo veľmi krátkej dobe. Postupne by sa mal zharmonizovať celý energetický systém nositeľa. Ak sa to nie celkom podarí ide v organizme o nerovnováhu na odstránenie ktorej je potrebný jeden z našich liečiteľských harmonizérov zo série LTČ. V takom prípade ma prosím kontaktujte aby sme pre vás vyrobili špeciálny liečiteľský harmonizér na mieru. Množstvo našich veľmi spokojných zákazníkov ho úspešne používa.  Čo sa týka doby nosenia nášho bioenergetického šperku netreba sa báť, že by ublížil. To sa naozaj stať nemôže. Ak však pocítite potrebu na čas ho vymeniť za iný prívesok resp. iba ho dočasne zložiť, pokojne tak urobte. Váš organizmus si ho opätovne cez vaše podvedomie vypýta takže odporúčam nechať to všetko na intuíciu.        

 

 

     

               e-mail: osobnetalizmany@centrum.sk