Autorský bioenergetický šperk

 

Milí priatelia, postupný vývoj výroby našich Živitov ako aj požiadavky vás našich klientov a pacientov nás doviedli k tomu aby sme pre vás pripravili úplnú novinku, ktorou sú autorské bioenergetické šperky. Tieto vyrábame v spolupráci so známou Bratislavskou zlatníckou dielňou Peter Kozánek - KOZO, podobne ako aj ďalšiu z našich činností, ktorou je výroba profesionálnych talizmanov o ktorej sa môžete dočítať v samostatnej sekcii "Osobný talizman".

 

Autorské bioenergetické šperky, ktoré vám ponúkame sú jedinečne navrhnuté a precízne skonštruované Živity, v ktorých sú použité vzácne kovy (23,75k zlato, rýdze striebro, príp. rýdza meď) ako aj polodrahokamy či drahokamy a hviezdny prach. Takto navrhnuté a zhotovené Živity sú vsádzané do masívneho striebra (v prípade zhotovenia na objednávku aj zlata) a následne opracované zlatníckou technológiou do veľmi estetického bioenergetického šperku. Každý šperk je samozrejme ručne zhotovený originál s veľmi špecifickými vlastnosťami. Vzhľadom na to, že ide o bioenergetické šperky ako už sám názov napovedá, pracujú s bioenergiou svojho majiteľa.  Harmonizujú jeho energetický systém cez sústavu čakier, čím zvyšujú imunitu a výrazne pomáhajú pri liečiacom procese tým, že aktivizujú aj samoliečiace schopnosti ľudského organizmu. Okrem toho postupne ako "vylaďujú" svojho majiteľa, zvyšujú mu aj jeho vibračnú hodnotu, čím mu "zjemňujú" jeho vnímanie a umožňujú mu nadviazať vedomý kontakt so sférou anjelov a vyšších duchovných bytostí. 

 

Je samozrejme možnosť (už ju aj viacerí klienti využili a ja sám ju odporúčam) výroby takéhoto šperku "na mieru". V takomto prípade bude síce jeho cena o niečo vyššia, ale zasa podobne ako u všetkých našich Živitov "na mieru" jeho účinok bude určite adresnejší a konkrétny klient pocíti jeho funkčnosť veľmi rýchlo. Orientačné ceny sú uvedené v našom cenníku, odporúčam sa však informovať na aktuálnu ponuku resp. na výrobu "na mieru".

Som presvedčený, že budete s účinkami našich jedinečných a určite unikátnych bioenergetických šperkov nadšení a že vám prinesú veľa harmónie, pohody a nevšedných zážitkov.