Aktuálna NOVINKA !!!

Liečiteľský tvarovaný čakrový harmonizér

 

LTČ - 03

(RELAXAČNO - LIEČITEĽSKÝ)

 

 

- hlavná špirála je vytvorená z medi

- zo zadnej strany celého čakrového stĺpu tj po celej ploche zadnej strany špirál jednotlivých čakier,

  je umiestnený „hviezdny prach“ – meteorické piliny

- pomocné čistiace kryštály  (horský krištáľ, ametyst)

- sústava čakrových polodrahokamov  (ametyst, sodalit, tyrkys, amazonit, citrín, karneol, červený jaspis)

- pomocné usmerňujúce - upravujúce špirály  (mosadz, zlato, striebro)

- pomocné 2 bočné kamene  (ružový krištáľ - ruženín)

- metalický prach a hobliny rozmiestnené po obvode do ramien polovičnej svastiky (meď, mosadz, zlato, striebro, železo, meteorit)

 

 

Opäť rozširujeme triedu našich populárnych liečiteľských – tvarovaných čakrových harmonizérov - LTČ.  Náš nový prírastok má označenie LTČ – 03.  Pracuje podobne ako LTČ – 01 či 02. Rovnako dokáže  zharmonizovať celú  energetickú sústavu človeka a pomôže odstraňovať bolesť ale jeho absolútnou prioritou je čo najviac „ZRELAXOVAŤ“ svojho majiteľa. Uvoľniť stres a pomôcť odstrániť rôzne bloky a staré “strachy“, ktoré bývajú často „dobre uschované“ hlboko v podvedomí a veľmi často sú príčinou nevysvetliteľných vážnych zdravotných či psychických problémov. Preto  doporučujeme nosiť LTČ – 03 čo najviac pri sebe aby sa v čo najkratšej dobe (jeden – dva dni) energeticky zladil so svojim majiteľom a aby sa stal vašim stálym spoločníkom, ktorý vám pomôže zažiť pocit uvoľnenia a hlbokej relaxácie. Používa sa podobne ako ostatné LTČ z našej série tzn. prikladá sa na jednotlivé čakry (energetické centrá) na tele. Veľmi príjemné a hlboké uvolnenie sa dosahuje pri položení LTČ – 03 na šiestu čakru (tzv. čakru tretieho oka). V prípade tohoto harmonizéra sa však vynikajúce výsledky dosahujú aj vtedy, keď necháte pôsobiť LTČ – 03 na celé svoje telo zo vzdialenosti 1 – 1,5 metra. Aby bol výsledok v krátkej dobe citeľný, doporučujeme prikladať resp. používať čo najčastejšie, ale predovšetkým intuitívne, tj. vždy keď pocítite potrebu ho použiť, neváhajte tak urobiť. Váš organizmus sám najlepšie vie, kedy potrebuje „vypnúť“ a relaxovať alebo „dobyť baterky“, aby bola v harmónii duša aj telo.

 

Tak ako naše ostatné Živity, prešiel aj LTČ - 03  dôležitými testami.  Testovaní na otázku "aké zmeny  resp. čo pociťujú" po niekoľkých minútach pôsobenia LTČ - 03 odpovedali, že sa cítia veľmi príjemne, uvoľnene a nechcelo sa im ani ukončiť testovanie. Dokonca aj časovo veľmi vyťažení či stresovani v priebehu niekoľkých minút potvrdili, že pociťujú hlboký kľud a pohodu a časový stres v podstate odoznel. Všetci testovani potvrdili, že v krátkej dobe sa ich organizmus a myseľ upokojili a začali pociťovať kľud, pohodu, mier, harmóniu a niektorí sa začali spontánne dostávať až do stavu vedomej meditácie.

 

Unikátnou konštrukciou,  precíznym vyladením ale aj ďalšími faktormi, dosahujú LTČ - 03 vysoké vibrácie a aj preto majú tieto Živity - harmonizéry taký úžasný vplyv na svoje okolie a všetkéío živé vo svojom dosahu.

 

Rovnako ako ostatné naše harmonizéry dosahuje aj LTČ – 03 veľmi vysoké vibračné hodnoty,

až 28.000 Bovisových jednotiek!!!

 

 

LTČ – 03 sa používa na harmonizáciu jednotlivých čakier a relaxáciu celého organizmu. Vyžaruje cez sústavu čakrových polodrahokamov a pomocných kryštáľov. Premieňa a harmonizuje energie v tele. Prikladá sa na jednotlivé čakry na tele a svojim pôsobením harmonizuje celú hlavnú energetickú sústavu organizmu. Je tvarovaný tak, aby sa dal pohodlne položiť aj na boľavé miesto na tele, kde v priebehu niekoľkých minút odoberie bolesť, pretransformuje škodlivú mŕtvu energiu na živú – liečivú, čím pomáha organizmu v naštartovaní samoliečiaceho procesu

      Prikladá sa na telo intuitívne, podľa potreby a doporučuje sa aj na šiestu čakru tzv. “tretie oko”.

 

LTČ – 03 sa prikladá na telo tak, aby fialový ametyst bol vždy nasmerovaný smerom hore, keďže korešponduje so  siedmou tzv. „Korunnou – duchovnou čakrou“, ktorá sa nachádza na vrchu hlavy. Pomôže pri tom aj “hmatový žliabok” vybrúsený na vrchu LTČ – 03. Červený jaspis zasa korešponduje s prvou „Základnou – zemskou čakrou.  Ostatné kamene sú umiestnené a vyžarujú svoju energiu presne podľa umiestnenia ostatných základných piatich čakier na ľudskom tele. V prípade pôsobenia na celé telo zo vzdialenosti 1 – 1,5 metra by mala byť orientacia kameňov rovnaká.

 

LTČ – 03 je rovnako veľmi vhodný aj na použitie pri meditácii, kedy sa prikladá na šiestu čakru tzv. „Tretie oko“, ako sme už vyššie spomenuli, čím zvyšuje senzibilitu, umožňuje nevšedné zážitky, harmonizáciu a zrelaxovanie celého organizmu.

 

Vážení priatelia, s našimi orgonitmi – živitmi máme vynikajúce skúsenosti, rovnako ako  množstvo našich klientov a do dnešného dňa sme nezaznamenali žiadnu negatívnu odozvu  pri ich používaní. Som presvedčený, že vám pomáhajú a prinášajú najmä úľavu, potešenie a radosť do života.

 

Napriek tomu chceme upozorniť, že:

 

LTČ – 03 rovnako ako aj ostatné naše Živity – harmonizéry, nenahrádza lekársku starostlivosť! Ide o podporný  prostriedok, na báze alternatívnej medicíny. Naše Živity sú vyrobené z ekologickej, netoxickej organickej živice ale doporučujeme v prípade precitlivelosti resp. zvýšených alergických reakciách prikladať iba cez textíliu alebo papierový obrúsok a neaplikovať na holú pokožku. Neaplikovať priamo na otvorenú ranu! Nedávať do rúk malým deťom, nejde o hračku, navyše obsahuje malé fragmenty. Nedávať do priameho styku s potravinami. Nepoužívať ako hračku pre domáce zvieratá. Za akúkoľvek prípadnú škodu, či ujmu na zdraví, ktorá by mohla vzniknúť používaním našich orgonitov –Živitov, vrátane liečiteľských harmonizérov, nenesie výrobca žiadnu zodpovednosť!    

 

 

Prajeme Vám aby Váš nový Živit – harmonizer LTČ – 03 priniesol do Vášho života radosť,

potešenie, úľavu od bolesti, pomohol Vám pri liečení, harmonizácii a relaxácii tela aj duše a

                   nadviazaní komunikácie s Vašim anjelom a duchovnou sférou                            

 

 

 

osobnetalizmany@centrum.sk

 

www.svetorgonitov.sk

 

tel: 0904 518 800