Galéria talizmanov 2

Popisky k talizmanu

"pohladenie Anjela"

1. ďalší z našich profesionálnych talizmanov je podľa rozboru klientky inšpirovaný kresťanskou mystikou.

2. Kruh ako symbol dokonalosti na prednej strane je vysádzaný desiatimi nádhernými šperkovými ružovými kryštáľmi a dvoma rovnako kvalitnými tmavými záhnedami. Spolu tvoria číslo 12.

3. Najvyššie  na kruhu je vsadený prekrásny briliant - symbol božej dokonalosti, ktorý hrá všetkými farbami dúhy. Z neho vychádzajú na obe strany postupne sa zvačšujúce ruženíny, ktoré sú na spodnej strane talizmanu spojené už spomínanými záhnedami.

4. Prednú stranu talizmanu ešte dopĺňajú 3 krásne modré zafíry.

5. Na vonkajšom okraji prednej strany talizmanu sú vygravírované znaky archanjelov

6. Na vnútornej strane prednej strany talizmanu je vygravírovaný strom, ktorý súvisí s majiteľkou talizmanu.

7. Vo vnútornom priestore kruhu sa pohybuje anjel, ktorý má krídla vyplnené 23,75 karátovým zlatom a telo jemnými rubínmi. Je vytvorený ako Živit.

8. Zadná strana talizmanu je vytvorená ako osobná časť a preto ďakujeme za pochopenie, že podrobnosti ostanú tajomstvom majiteľky.

9. Okrem osobného gravírovania vytvára na zadnej strane 9 krásnych smaragdov symbol kríža.

10. Tento talizman rovnako ako iné, ktoré vytvárame, vznikol na základe hĺbkového rozboru klientky (astrológia, numerológia, tarot, runy, anjelska terapia, osobný pohovor atd. )

Verím, že je pochopiteľné, že uverejňujeme iba takýto strohý opis talizmanov bez akýchkoľvek podrobností a súvislostí, ktoré však dostane každý klient vypracované spolu s talizmanom. Ide predsa o osobný talizman čiže mnohé veci sú v takomto talizmane veľmi osobné a preto je nevhodné ich zverejňovať. 

Každý talizman, ktoý vytvoríme je spojením mimoriadne kvalitných materiálov (vždy používame iba pravé prírodné výberové drahokamy špičkovej šperkovej kvality), kvalitné 14 alebo 18 karátové zlato, prípadne platinu, či kvalitné striebro bez prímesí. Najdôležitejšie je však majstrovstvo zlatníckych majstrov Kozánka a Pinčeka, ktorí spolu s autorom návrhov talizmany ručne zhotovujú v presne stanovených planetárnych hodinách a dňoch aby bol výsledný efekt naozaj úžasný a mimoriadny.