Partnerský Živit - harmonizér

 

Partnerský Živit sa vyrába na objednávku pre konkrétnu partnerskú dvojicu. Základom sú plné mená a priezvyská dvojice ako aj dátumy a hodiny narodenia, ďalej je to významný dátum pre dvojicu (napr. dátum svadby, dátum zoznámenia sa a pod.) Výroba partnerského Živitu sa potom môže začať.

 

Pri výrobe sa prihliada na vhodné planetárne dni a hodiny, lunárne fázy a ďalšie potrebné parametre. Partnerský Živit pozostáva z troch samostatných Živitov (jedného centrálneho kotúča a dvoch partnerských delfínov, ktoré sa na záver spoja do dokonalého celku a vytvoria Partnerský harmonizér, s úžasnou energiou, ktorá bude po celý čas utužovať a harmonizovať partnerský zväzok a napĺňať ho čistou láskou, toleranciou ale aj vášňou a radosťou zo života vo dvojici. Okrem iného dokáže Partnerský harmonizér postupne natoľko uvoľniť a vzájomne zharmonizovať partnerov, že výrazne pomôže pri počatí dieťatka dokonca aj tam, kde sa to dlhšie akosi nedarí.

 

Partnerský Živit sa konštruuje iba z veľmi kvalitných materiálov (polodrahokamy a drahokamy, rýdze striebro a 23,75 karátové zlato, hviezdny prach a pod.) a na mieru pre každú dvojicu, preto je každý kus neopakovateľný originál vyladený presne na vibračnú hodnotu konkrétnej partnerskej dvojice.

 

Na spodnú stranu delfínov - Živitov sa gravírujú mená a dátumy narodenia každého z dvojice aby každý z delfínov prezentoval jedného z dvojice. Na záver sa tieto delfíny určitým spôsobom vsadia do centrálneho harmonizéra, ktorý vytvára harmonické energetické prostredie. Na tento centrálny harmonizér sú už viacerými spôsobmi napojené potrebné anjelske a archanjelske energie, ktoré budú aktívne pracovať s konkrétnou dvojicou aby mohol Partnerský harmonizér správne plniť svoju úlohu. Partnerský harmonizér sa umiestňuje do spálne alebo do priestoru kde sa dvojica zdržuje najčastejšie.

 

Partnerský harmonizér sa hodí rovnako pre mladú začínajúcu dvojicu partnerov ako aj pre partnerov, ktorí už majú nejakú časť spoločnej cesty životom za sebou, prípadne ich vzťah začína chladnúť, dostáva sa do rutiny a pod. Partnerský Živit dokáže pracovať s podvedomím partnerov a dokáže im veľmi živo sprostredkovať spomienky na krásne začiatky či na nezabudnuteľné chvíle, ktoré spolu strávili. Dokáže postupne obnoviť a posilniť lásku a úctu oboch partnerov a znovu naštartovať hodnotný partnerský vzťah. Proces je samozrejme veľmi individuálny a závisí od konkrétnej dvojice ako aj od úprimnej snahy. Proces je pozvoľný a treba si všímať postupné zmeny ale do harmonizéra sú vpletené veľmi silné a vysoké duchovné energie a preto Partnerský harmonizér výrazne pomôže v upevnení, kvalite a perspektíve vzťahu.    

 

Cena takto vyrobeného partnerského harmonizéra sa pohybuje podľa náročnosti spracovania a použitých materiálov približne okolo 99 - 149€. Cena bude upresnená individuálne pri každej jednej objednávke.